QR Kod İle Kralbet Hesabına Para Yatırma

0
2721

Türkiye’nin en büyük ” Kralbet Destek ” platformu olarak sizlere her konuda bilgiyi sitemiz üzerinden sağlamaya çalışıyoruz. Ödeme yöntemleri kategorisi altında sizlere yatırım işlemlerinde kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri ve bu ödeme işlemlerinin nasıl gerçekleştiğini anlatan içerikler sağlıyoruz.

Bu yazımızda sizlere yeni bir teknoloji olan ” QR Kod ” sistemi ile kralbet sitesindeki hesabınıza nasıl yatırım gerçekleştireceğinizi adım adım anlatacağız.

QR Kod Nedir ?

QR Kod faaliyetlerini Japonya’da sürdüren Toyota’nın yan kuruluşu olarak hizmet veren Denso Wave şirketi tarafından geliştirilmiş bir 2 boyutlu barkod teknolojisidir. QR Kod teknolojisinin bir sınırı yoktur. İçerisinde resim, video, mesaj, dosya vb. her türlü içerik barınabilir ve aktarımı sağlanabilir.

QR Kod Teknolojisi

QR Kod teknolojisi ülkemizde yıllardır kullanmasına rağmen popülerleşmesi son 2 yıl içinde gerçekleştirmiştir. Bu popülerleşmenin sebebi ise bankaların da QR Kod sistemine geçiş yaparak yatırım ve çekim işlemleri sunmasıdır. Bu teknoloji ile birlikte artık kullanıcılar internet üzerinde de yatırım ve çekim işlemlerini QR Kod ile gerçekleştirmektedir.

QR Kod Nasıl Kullanılır ? 

Qr kod sistemi kullanımı oldukça kolay bir teknolojidir. Şuanda aktif olarak bankalar tarafından kullanılan QR Kod ile çeşitli platformlarda işlemler gerçekleştirebilirsiniz. Peki bu işlemler nasıl gerçekleşiyor ?

 • İlk olarak işlem yapmak istediğiniz platforma giriş yapın.
 • Daha sonra ödeme seçenekleri arasında QR Kod olarak seçin ve devam edin.
 • Sizlere yapacağınız işleme özel bir QR Kod sistem tarafından oluşturulacaktır.
 • Oluşturulan QR Kod resmini kullandığınız bankacılık uygulamasından QR Kod bölümüne giriş yaparak kameraya okutun.

Oluşturulan kodu uygulama üzerinden okuttuktan sonra işleminiz saniyeler içinde gerçekleşecektir. Bu kadar kısa sürede işlem imkanı sunan QR Kod her geçen gün aktif bir şekilde kullanılmaya devam etmektedir.

QR Kod Nerelerde Kullanılır

QR Kod Nerelerde Kullanılır ?

Son 2 yıldır ülkemizde popüler bir şekilde kullanılan QR Kod her geçen gün yeni platformlara entegre olmaktadır.

 • Alışveriş siteleri
 • Mobil bankacılık işlemleri
 • ATM para yatırma ve çekme
 • Resim, müzik, video, dosya aktarımları
 • İnternet sitelerine ulaşım

gibi çeşitli işlemlerde kullanabileceğiniz QR Kod sistemiyle artık tüm işlemler çok kolay şekilde gerçekleşecektir. Dilerseniz internet sitenize ulaşımı QR Kod ile kolaylaştırabilir, isterseniz bir uygulamaya QR Kod ile daha hızlı indirme sağlayabilirsiniz. Ayrıca internet sitelerinde ödemeleri QR Kod ile gerçekleştirmeniz de mümkün.

Kralbet

Kralbet Hesabıma QR Kod İle Nasıl Yatırım Yapabilirim ?

Kralbet sitesi üzerinde artık QR Kod ile yatırım işlemi yapabiliyorsunuz. Peki bu nasıl olacak ? Aşağıdaki adımları takip etmeniz halinde tüm yatırım işlemlerinizi QR Kod ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Öncelikle ” Kralbet Giriş ” adresi üzerinden güncel siteye ulaşın.
 • Daha sonra site üzerinden üye girişi gerçekleştirin yada ” Yeni Üyelik ” oluşturun.
 • Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ” Para Yatırma ” bölümüne giriş yapın.
 • Daha sonra karşınıza gelen bölümden ” Jeton Cüzdan ” seçeneğini seçin.
 • Jeton cüzdan sistemine giriş yaparak aşağıdaki adımları takip edin.QR Kod İle Para Yatırma

Yukarıdaki adımları takip ettiğiniz sürece ” QR Kod ” ile yatırımlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün. Jeton cüzdan platformu sizlere çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak binlerce platforma ödeme yapmanızı sağlamakta ve cüzdan görevi görmektedir.

Aslan Kuraltepe

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here